O firmie
O firmie

Firma BK INSTAL powstała w roku 1996, co oznacza, że posiadamy szeroko pojętą wiedzę i doświadczenie w zakresie opieki technicznej nad każdym obiektem, co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję solidnie prowadzonych usług.

Posiadamy wykwalifikowany personel, własne bazy sprzętowo-materiałowe i liczne środki transportu. Nasi pracownicy poruszają się oznakowanymi autami służbowymi z niezbędnym sprzętem do usuwania awarii i doraźnych prac konserwacyjnych. Ubrani w firmowe uniformy robocze zaopatrzeni są także w identyfikatory ze zdjęciem, posiadają niezbędne protokoły respektowane przez firmy ubezpieczeniowe na wypadek zalania i innych szkód.

Dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu zobligowani jesteśmy do profesjonalnego wykonywania powierzonych nam obowiązków. Mamy nadzieję, że oferta przez nas przedstawiona spełni Państwa oczekiwania i już dzisiaj zapewniamy należytą jakość świadczonych usług, a na wszelkie pytania chętnie udzielimy odpowiedzi osobiście na Państwa obiekcie. Firma wykonuje usługi przez własnych pracowników z uprawnieniami technicznymi, posiada na wyposażeniu maszyny, urządzenia, środki transportu oraz niezbędne zaświadczenia kwalifikacyjne obsługi urządzeń gazowych, węzłów cieplnych, instalacji sanitarnych i elektrycznych. Prace wykonywane są solidnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i dotrzymaniem umówionego terminu. Firma daje gwarancję na wykonane usługi i posiada ubezpieczenie OC. Oferujemy konkurencyjne ceny, oraz bezpłatne doradztwo zakresie doboru materiału i urządzeń. Posiadamy referencje z obsługiwanych podmiotów, które są do wglądu podczas prezentacji naszej firmy na Państwa nieruchomości.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KONTAKT
Poniedziałek – Piątek w godz. 8:00-16:00

tel.: 502 635 266 (Bogusław Kaska)
tel.: 501 107 457 (Michał Kaska)

Telefon awaryjny (tylko w przypadku nagłych usterek) czynny w godz. 16:00-8:00 w dni powszednie, oraz całodobowo w weekendy i święta:
501 956 609

ADRES DO KORESPONDENCJI
ul. Pszczyńska 26 lok. U5
03-690 Warszawa
email: info(at)bk-instal.pl